on March 18, 2014 by castli in Administratie publica, Afaceri, Altele, Comments (0)

Zmiana odnośnie opłat podatku drogowego w UK w jesień 2014 roku

Obecnie jeszcze tax disc, nalepka, musi znajdować się w odpowiednim miejscu przedniej szyby pojazdu. Od 1 października 2014 następuje koniec z tax disc, spowodowane jest to poprzez zmiany w opłatach podatku drogowego. Ta nalepka, nie będzie wydawana i nie będzie wymogu naklejania jej na szybie samochodów w Wielkiej Brytanii. Podatek od auta nadal będzie obligatoryjny, ale od tego czasu DVLA będzie mieć cyfrową ewidencję wpłat.
Klienci którzy nie będą móc lub nie będą korzystać z systemu online, będą móc także zapłacić tax road na poczcie albo przez telefon.

W Wielkiej Brytanii w 2014 r. zmieni się zmiany w opłatach podatku drogowego w 2014 r. prawie, żeby zmniejszyć koszty administracyjne i obciążenia związane z podatkiem od pojazdów (road tax).
Od jesieni 2014 zmotoryzowani będą móc płacić za ten podatek za pomocą direct debit jeden lub dwa razy w roku, oraz comiesięcznie za pomocą direct debit. Kierowcom da możliwość rozłożenia płatności podatku od pojazdu. Wpłaty dokonywane raz w roku - za 12 miesięcy - zostaną zwolniona od wszelkich opłat manipulacyjnych.

Nowe zmiany w opłatach podatku drogowego również regulują zagadnienie podatku drogowego podczas sprzedaży pojazdu. Kiedy do takiej dojdzie to podatek zapłacony przez poprzedniego właściciela przestanie obowiązywać, to właściciel może ubiegać o zwrot pieniędzy. Nabywca samochodu będzie musiał zapłacić podatek za samochód na nowo, zanim zacznie nim jeździć po drogach.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>