on December 27, 2013 by castli in Altele, Comments (0)

Wpływ cieków wodnych na psychikę

Nie jest pytaniem bowiem czy cieki wodne w domu występują czy nie - one są wszędzie! Tylko kwestią jest jak z nimi współżyjemy.

Dziedzina nauki radiestezja znana jest od tysięcy lat… Daleki Wschód stosował ją już ponad 4000 lat temu. Różdżkarstwo było także znane w starożytności. Wynajdywanie różnego rodzaju promieniowań przy użyciu różdżki było znane w Egipcie (ci używali głównie do znajdywania złota), Hebrajczyków, Persów, Greków, Rzymian, Hindusów i Amerykańskich Indian.

Wielu licznych i znanych naukowców czy laureatów nagrody nobla takich jak Käthe Bachler, Veronika Carstens, Melvin Calvwin potwierdziło zły wpływ promieniowania cieków wodnych na ludzi. Długoterminowe przebywanie w strefie gdzie wyczuwalne są promieniowanie żył wodnych przyczynia się do problemów ze snem, zawrotów głowy, nerwowości, poczuciu braku energii i zaniżony poziom odporności na stres.
Z tego powodu gdy ktoś ma problemy zdrowotne powinna zacząć poszukiwanie źródła przyczyny od miejsca w przebywa najdłużej. W przypadku poddaniu się terapii gdy przebywamy na cieku wodnym jej efekty będą osłabione o ile w ogóle skuteczne. Po sprawdzeniu przez radiestetę z Piaseczna żył wodnych miejsce odpoczynku powinno zostać zneutralizowane przy użyciu odpromienników na żyły wodne. Wtedy na pewno stan zdrowia polepszy się.

Szkoda, że mimo dorobku tylu cywilizacji i wpływie na budowle nadal jest nauką dość niedocenioną w obecnym stechnicyzowanym świecie. Obecnie na świecie założone są setki stowarzyszeń radiestetów – np. w Kenii, Szwecji, Niemczech, Hiszpanii czy Indiach .

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>