on May 12, 2014 by castli in Altele, Comments (0)

Walka o odszkodowanie w uk

Jednymi z najczęściej występujących wypadków są wypadki komunikacyjne. Teoretycznie, sprawa powinna być prosta, gdyż każdy kierujący pojazdem ma obowiązkowe ubezpieczenie OC, jednak czasem to nie wystarcza by uniknąć stresów.
Sprawa jest prosta, jeśli przytrafiła nam się jedynie mała, niegroźna stłuczka. Gdy bezkonfliktowo możemy określić sprawcę wypadku i polubownie porozumieć się między sobą, sytuacja może rozwiązać się nawet bez konieczności wzywania policji na miejsce zdarzenia. Wystarczy, że spiszemy swoje dane i przekażemy sobie numery polis ubezpieczeniowych.
Trudniejsze są sytuacje, gdy nie możemy jednoznacznie wskazać sprawcy wypadku, bądź, gdy zostanie wszczęte wobec niego postępowanie karne. Ciężko określi wtedy wysokość odszkodowania i czas oczekiwania na wypłacenie należności. Gdy okoliczności towarzyszące wypadkowi są niejasne, a zeznania uczestników wypadku nie są zbieżne, ubezpieczyciel może mieć wątpliwości i odmówić szybkiej wypłaty pieniędzy poszkodowanemu. Znacznie trudniej będzie nam również uzyskać odszkodowanie za wypadek w Anglii. Bariera językowa i brak znajomości zagranicznych przepisów, uniemożliwia nam walkę o odszkodowania w anglii. Trudności dotyczą zarówno zdarzeń takich jak, wypadek samochodowy w uk, ale i wypadek w pracy anglia.
Sprawy związane z prawem ubezpieczeniowym są bardzo skomplikowane i czasem ciężko jest wygrać walkę o odszkodowanie w pojedynkę. Pamiętajmy, że zawsze możemy zgłosić się do firmy, gdzie pracują specjaliści od pozyskiwania odszkodowań dla klientów od ubezpieczycieli. Specjaliści pomogą nam walczyć o nasze prawa w kraju oraz w razie zdarzeń takich jak wypadek samochodowy w anglii oraz wypadek w pracy anglia.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>