on August 1, 2014 by castli in Altele, Comments (0)

Wagotronik.pl – profesjonalne wagi, siłomierze, wagi elektroniczne, legalizacja wag dąbrowa górnicza. Aktualizacja

Firma WAGOTRONIK jest młodą, prężnie działającą firmą w branży urządzeń wagowych dynamometry wszelkiego typu). Dodatkowym obszarem działań są konstrukcje stalowe (od projektu po wykonawstwo oraz montaż). Firma powstała na bazie ponad 20-letniego doświadczenia i wiedzy firmy Radwag Śląsk - jednego z przedstawicieli krajowego producenta wag i urządzeń wagowych. Doświadczenie i wiedza w powiązaniu z innowacyjnymi rozwiązaniami i zapleczem technicznym pozwalają sprostać każdemu zleceniu klienta.
Usługi świadczone są z najwyższą jakością i dbałością o wszystkie detale. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami.
Sprzedajemy legalizaca wag i urządzenia wagowe czołowych producentów krajowych i zagranicznych (posiadamy wagi elektroniczne każdego typu: wagi analityczne, wagi laboratoryjne, wagi przemysłowe, wagi dźwigowe (hakowe), wagi samochodowe i wiele innych).
Zapewniamy szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W awaryjnych sytuacjach jesteśmy dostępni przez większość dnia umożliwiając klientom usunięcie usterki w najkrótszym możliwym czasie, minimalizując koszty przestoju.
Wykonujemy legalizacje wszelkich typów wag, wzorcowanie wag, montaż wag, modernizacje urządzeń wagowych, oferujemy wiele innych usług zgodnie z wytycznymi klienta, służymy również fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania urządzenia wagowego.
dynamometry to nasza specjalność.
Rozbudowując ofertę o usługi z branży konstrukcji stalowych potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Zapewniamy najwyższą jakość i fachową obsługę na każdym etapie - od projektu przez wykonawstwo aż do montażu i uruchomienia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług oraz zapleczem technicznym jaki mamy do dyspozycji.
Wszystkie te czynniki pozwalają Nam być konkurencyjną i wyróżniającą się firmą, dla której zadowolenie klienta i najwyższa jakość świadczonych usług jest priorytetem.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>