on May 16, 2014 by castli in Altele, Comments (0)

Ubierając czapkę ochraniasz własny organizm przed zaziębieniem

Od małego wmawia się nam, że ubieranie czapki w zimowe dni jest obowiązkowe. Mało kto preferuje to akcesorium, dlatego przeważnie nie mieliśmy ochoty ich wkładać. Jako dorośli mamy świadomość, że zakładanie czapki w chłodne dni pomaga w zachowaniu naszego zdrowia w znakomitym stanie.

Wyszukaj w internecie poradnika modowego, a na dwieście procent wybierzesz model nakrycia głowy dostosowany do Twoich chęci. Musimy wiedzieć, że samo ubieranie nakrycia głowy nie uchroni nas przed zachorowaniem. Musimy także zatroszczyć się o inne fragmenty garderoby, takie jak rękawiczki czy szalki. Istnieją bowiem takie obszary w naszym ciele, które otrzymały wyjątkową wrażliwość na zimno. Głównym z takich obszarów są bez wątpienia nasze uszy. Jeśli wystawimy je na długotrwałe oddziaływanie niewielkiej temperatury, na pewno zakończy się to dla nas infekcją. Odpowiedniego komfortu cieplnego potrzebują jednak nie tylko uszy. Jest on niezbędny także dla pozostałych części głowy. To przeważnie bowiem przez tą okolicę ciała tracimy sporo ciepła skumulowanego w naszym organizmie. Im więcej go stracimy, tym szybciej nasze ciało ulegnie przemarznięciu, a my zaczniemy czuć się coraz gorzej. Noszenie czapki daje więc zachowanie odpowiedniej temperatury w naszym ciele. Aby jednak czapka realizowała swoje zadanie poprawnie, musi być stworzona z doskonałego materiału. Jedynie właściwie dobrana czapka zabezpieczy nas przed infekcją organizmu.

Zrealizował: blog o stylizacjach - eczapki.net.pl

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>