on May 10, 2016 by castli in Altele, Comments (0)

Twórcza zabawa? Wyłącznie z Robotem Xavery 123!

Wartościowa zabawa? Jedynie z Robotem Xavery 123!

Poznajcie zabawkę Robot Xavery 123! To automatycznie obsługiwany ludek. Przypomina kosmitę, mimo to jest najprawdę przyjacielski. Ma pocieszny wyraz twarzy i zaróżowione policzki. Z głowy sterczą mu dynadające antenki. Ma czerwone uszy i zielone ramiona. Na brzuchu z kolei inteligenty ekran z różnorodnymi przyciskami. Wciśnięcie każdego klawisza wyzwala melodię albo wymowę pewnych wyrazów. Robot Xavery 123 jest idealny dla chłopców w wieku 3-5 lat. Umożliwia przyswajanie wyrazów związanych z fauną i florą, kolorami, warzywami czy sprzętami domowymi. Szkrab wsłuchuje się w mowę lektora i zerka przy tym na rysunki wyświetlające się na wyświetlaczu. Dzięki temu bez problemu przyswaja kolejne partie wiedzy. Ponadto Robot Xavery 123 motywuje do powtarzania usłyszanych słów. Brzdąc taką metodą ćwiczy wymowę. Żywa melodia rozwija umiejętności artystyczne. Bez wątpienia skłoni młodego użytkownika do zabawy. Kto wie, może ożywi również rodziców. Wesołe harce na środku pokoju? Jak najbardziej wskazane. Maluch się zmęczy, lecz w dobry sposób. Za sprawą tańca po dobranocce chętnie uśnie. A o poranku na nowo będzie miał dużo siły, aby poznawać świat.

Robot Xavery 123 został wykonany z nnieszkodliwych tworzyw. Powstał w zakładzie, który produkuje ekologiczne zabawki (Poznań). Robot Xavery 123 na pewno stanie się najlepszym kumplem waszego dziecka. Samodzielnie się porusza i porusza się jak żywy człowiek. Ponadto nie ulega awariom tak łatwo i jest bezproblemowy w użytkowaniu. Zasilany jest za pomocą akumulatora. Nie ma małych elementów, które smyk mógłby przypadkowo złożyć do ust czy noska. Zabawę z nim docenią więc także mama i tata.

Robot Xavery 123 zadziwi was dość przystępną ceną. To prawdziwy hit na rynku zabawek. Postawiło na niego jak dotąd wielu rodziców.

Dowiedz się więcej http://naszazabawka.pl/

Tech tipsComputer Tricks

Tags:

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>