on February 3, 2014 by tekumseh in Altele, Comments (0)

Szafy wnękowe Wrocław

Wrocławska firma Impro jest obecna na polskim rynku od ubiegłego wieku. Zajmujemy się sprzedażą drzwi i okien klientom detalicznym oraz inwestycyjnym. Wieloletnia praktyka, gruntowna znajomość branży, obecność na międzynarodowych targach i współpraca z licznym gronem producentów pozwoliły nam wypracować liczącą się pozycję na rynku.

Mamy w ofercie takie produkty, jak okna plastikowe, klamki, systemy przesuwne, drzwi zewnętrzne, drzwi przesuwne, które stylistyką, bogatą kolorystyką oraz dodatkowo przystępną ceną, potrafią sprostać wymaganiom każdego kontrahenta. Spory wybór produktów pozwala nam na realizacje zamówień standardowych oraz nietuzinkowych na indywidualne życzenie kontrahenta. Wysoce wykwalifikowany zespół naszych sprzedawców i montażystów potrafi sprostać każdemu wyzwaniu, zaczynając od doradztwa na poziomie projektowania, przez pomiary i autoryzowany montaż u nabywcy. Spółka Impro z Wrocławia od lat pracuje na markę wiarygodnego partnera, a efekty naszej pracy z pewnością dadzą Państwu wiele satysfakcji. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem naszych towarów.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>