on November 28, 2013 by tekumseh in Altele, Comments (0)

Szafy wnękowe Wrocław

Spółka Impro jest obecna na polskim rynku ponad trzynaście lat. Specjalizujemy się w sprzedaży drzwi i okien kontrahentom detalicznym oraz inwestycyjnym. Wieloletnie doświadczenie, bardzo dobra znajomość branży, obecność na międzynarodowych targach i współpraca z szerokim kręgiem producentów pozwoliły nam zbudować liczącą się pozycję na rynku.

Mamy w ofercie takie towary, jak okna pcv, klamki, systemy przesuwne, drzwi zewnętrzne, drzwi pokojowe, które stylistyką, bogatą kolorystyką, a oprócz tego przystępną ceną, potrafią sprostać wymaganiom każdego nabywcy. Szeroki asortyment produktów umożliwia nam na realizacje zamówień standardowych oraz nietuzinkowych na indywidualne życzenie nabywcy. Specjalistyczny zespół naszych sprzedawców i montażystów gotowy jest sprostać każdemu wyzwaniu, zaczynając od doradztwa na poziomie projektowania, poprzez pomiary i autoryzowany montaż u klienta. Przedsiębiorstwo Impro z Wrocławia od lat pracuje na markę wiarygodnego partnera, a efekty naszej pracy z pewnością dadzą Państwu wiele satysfakcji. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem naszych towarów.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>