on January 9, 2014 by castli in Sport, Comments (0)

Start Rajdu Dakar 2014

Krzysztof Hołowczyc i Martin Kaczmarski całkiem wypadli na trasie pierwszego ciągu tegorocznego Wyścigu Dakar 2014 spośród Rosario do San Luis. Bardziej biegły spośród kierowców Składu TOTOLOTEK grzmotnąłby na melinę z cudownym, siódmym kiedy niekiedy, na przestrzeni jak jego dzieciak podopieczny mógł napełniać się z 22. pozycji.
W niedzielę bramkarze mieli do przejechania ponad osiemsetkilometrową
marszrutę z argentyńskiego Rosario aż do San Luis, spośród czego 180 km byłyby
szutry naczelnego Dakarowego aspektu specjalnego.
Krzysztof Hołowczyc to niejaki spośród w najwyższym stopniu utytułowanych krajowych automobilistów rajdowych, cieszący się popularnością fanom krajowego motosportu spośród licznych sukcesów na rajdowych trasach w Polsce i na świecie. W sezonie 2013 będzie nie ale wręcz przygotowywał się do nowego Dakaru, ale również dopomagałby swojego podopiecznego, Martina Kaczmarskiego, przed jego dakarowym debiutem.
Punkt odniesienia ze swojego mistrza nabrał Martin Kaczmarski, kto w debiucie wypadł nadspodziewanie akuratnie. W twardej natomiast naprawionej stopie doświadczonych automobilistów wskoczył na 22. postawę minimalnie wyprzedzając między niedrugimi Adama Małysza natomiast Rafała Martona.
Głównym dla powołania impulsu Delegacji Mowa ojczysta w Rajdach Terenowych była integracja wszystkich zawodników spośród Mowa ojczysta pod jedną chorągwią. Jadąc w Dakarze oraz innych rajdach miejscowych stratujemy w obszernych klasach - quady, samochody, skutery, lory, pokazujemy bogate kolektywy, ale co najważniejsze na trasach rajdowych reprezentujemy lokalny kraj.
Na trasie spośród San Luis do San Rafael, jaka numerowała sobie 433 kilometry odcinka charakterystycznego, stawiło się 147 ekip. Po blisko czterech godzinach rywalizacji jak naczelny na mecie zgłosiłby się Stephane Peterhansel. 47-letni Francuz, jakiego pilotem był Jean Paul Cottret (Minimalny), odniósł w 2013 roku jedenaste wygrana w najtrudniejszym na świecie rajdzie miejscowym. Szóstka razy wygrywał w gronie motorzystów natomiast pięciokrotnie w klasie samochodów.
W 2014 roku po porażka naczelny motocykliści i kierowcy quadów uczestniczący w Rajdzie Dakar zawitają do Boliwii. Nocna pora spośród 12 na 13 stycznia zgonią w infrastruktury komiśnej w pobliżu miejscowości Uyuni. W przygotowania adoptowałby się ani prezydent kancie Evo Morales.
Po dwóch dystansach jednostkowych liderem ma miejsce w Peterhansel. Krzysztof Hołowczyc, po wczorajszych przygodach na trasie, marnuje do lidera 37m8s natomiast absorbuje 9. miejsce. Na 10. pozycji Marek Dąbrowski, ze klęską aż do najlepszego plonu 38m8s. Trzecim Lachem jest Martin Kaczmarski, tracąc 59m30s. na 21. Miejscu Adam Małysz, ze klapą 1h18m40s.

Tech tipsComputer Tricks

Tags:

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>