on April 14, 2014 by gerdi in Uncategorized, Comments Off

Spodnie motocyklowe

Kobiecość i koci szyk na motocyklu jest w zasięgu dłoni, ponieważ rynek motocyklowy opanowany został poprzez najnowszy produkt firmy Mottowear. Na pewno spodnie na motor klasy Kira X Grey, zapewnią paniom kochającym motocykle totalnie atrakcyjny wygląd, dzięki idealnemu dopasowaniu do sylwetki jak również wykorzystaniu nowoczesnego, jeszcze bardziej wyzywającego, bardzo seksownego kroju.
Kira X Grey to spodnie motocyklowe, zrobione z materiału dżinsowego i wzmacniane znaną teraz powłoką kevlaru, który to zwiększa trwałość jak również jednocześnie, niweluje narażenie na odniesienie ran, lub też otarć naskórka w razie ewentualnego, niespodziewanego upadku z maszyny i zderzenia się z podłożem. Kira, to spodnie na motor o całkowicie nowym dla odzieży motocyklowej kroju.
Biodrówki jak również stretch, pozwolą ci poczuć się bardzo pewnie na motocyklu, an o twoje bezpieczeństwo podczas jazdy, zadbają takie innowacje, jak: kevlarowe podszycie na udach, kolanach, biodrach i pośladkach, opcjonalne protektory biodrowe oraz dodatkowy protektor, znany jako D3O® z certyfikatem CE.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , ,

No Comments

Comments are disabled.