on July 10, 2014 by castli in Auto, Comments (0)

Skup samochodów używanych świętokrzyskie

Firma Quattroskup.pl to specjalistyczny, ruchomy auto skup działający na terenie woj. świętokrzyskiego.
Prędko oraz bez kolejnych odpłatności zajedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce i przeprowadzimy oględziny auta, jakie reflektowałbyś zbyć. Oplaty dokonamy od ręki, przy parafowaniu umowy kupna/ sprzedaży. Jeżeli samochód nie działa, odtransportujemy je własnym transportem. Aby ułatwić Państwu zakup plus dotarcie do usług naszego skupu samochodów posiadamy w województwie świętokrzyskim kilka przedstawicielstw. Obecnie poza główną siedzibą fimy Quattroskup w Kielcach, zapraszamy również mieszkańców Starachowic oraz Ostrowca Świętokrzyskiego do skorzystania z propozycji naszego skupu samochodów.

Pragniesz nabyć nowy pojazd, ale w garażu cały czas stoi ten rzęch, jakiego usiłujesz się pozbyć od tak dawna? Pragniesz łatwej gotówki, ale nikt nie ma zamysłu kupić twojego samochodu? Chciałbyś sprzedać swój pojazd jednak nie masz chęci na niekończące się spotkania z ewentualnymi kupcami, na ciągłe zbijanie ceny, ciągłe rozmowy telefoniczne i negocjacje? Daj nam szansę!

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>