on April 6, 2014 by castli in Altele, Comments (0)

Ryzyko pożyczki pod zastaw samochodu

SKOK-i są inną opcję . Wiele z nich oferuje produkty kredytowe w dolarach małych stóp procentowych , które są bardziej uzasadnione niżpożyczki tytuł auto będzie oferować .

Kredyty tytuł auto zazwyczaj reklamowane jako kredyty krótkoterminowe dla osób, które szybko potrzebują pieniędzy, ale zostały odrzucone na tradycyjnych pożyczek . Mimo to, pożyczania pieniędzy może przyjść na stromym kosztów . Dla niektórych kredytobiorców , którzy pakują swój samochód jako zabezpieczenie , są one pozostały tylko hazard ich aktywów .

Tekst zamówienia może ukryć innych opłat , takich jak ubezpieczenia kredytów, ubezpieczenia na życie lub ubezpieczenia na pokrycie nawet gdy samochód się zepsuje , Grand mówi .

Fred Winchar jest świadoma jego reputacja przemysłu jako źródła kredytowania drapieżnych . Winchar jest prezydent Illinois opartej QuadW International i Max Gotówka tytułu pożyczek. Obwinia mama i pop kredytodawców z wątpliwych praktyk biznesowych dla dając przemysłowi podbite oko wcześnie .

W lutymCentrum odpowiedzialnego udzielania iFederacja Konsumentów Ameryki opublikowała raport na temat pożyczek pod zastaw samochodu i ich wpływu na konsumentów . Wśród ustaleń raportu :

Kredytów subprime , takie jak regulowane stawki kredytów hipotecznych i wypłaty pożyczki , przyszedłem pod kontrolą prawodawców i strażników finansowych w ostatnich latach . Jednakkredyt auto latał tytuł pod radarem , a konsumenci w 21 państwach mogą polegać na nich, gdy zabraknie tradycyjnych opcji kredytowych , zgodnie z raportem grup konsumentów na początku tego roku .

Kredytobiorców , którzy biorą kredyty tytuł auto nie zawsze przeczytać drobnym drukiem , które mogą zawierać ukryte opłaty i postanowienia odebraniem mieszkania , mówi Trenton Wielki , adwokat z Kancelarii , Wielkiego opartej Luizjana upadłości przedsiębiorstwa .

" To nie znaczy, że jest to problem nie powinien zwracać uwagę na , " mówi.

Jednym z podstawowych problemów, z tytułu pożyczek jest to, że samochód nie uwzględniamy zdolność kredytobiorcy do spłaty kredytu , Zielony mówi .

Ponadto ,osoba otrzymująca pożyczkę 1.000 dolarów może zapłacić więcej niż dwa razy , że w interesie na typowym tytułowego samopożyczka pod zastaw samochodu. A kwota kredytu jest zwykle znacznie mniej niż to, cosamochód jest wart . Mediana kwota kredytu jest 845 dolarów , podczas gdyśrednia wartość samochodu na kredyt jest 3150 dolarów , mówi Tom Feltner , dyrektor ds. usług finansowych dla Federacji Konsumentów Ameryki w Waszyngtonie

Czy wartoryzyko utraty samochodu na kredyt , że opłaty 300 % udziałów ?

W porównaniu do innych form pożyczek subprime , pożyczka pod zastaw samochodu utrzymują stosunkowo niski profil , bo tak wiele uwagi poszedł do swojej kuzynki , wypłaty pożyczki , Zielony mówi . W rezultacie, nie było dużo przepisy do regulacji pożyczek tytułowe auto .

Ustawodawcy wychodzą kredyty

Kredytodawca może wymagać, aby Klient dostarcza kopię kluczy. Niektórzy nawet iść tak daleko, aby umieścić urządzenia do monitorowania GPS w samochodzie , który może zlokalizować i , w niektórych przypadkach , wyłączyć pojazd , jeślipłatność jest opóźniona , Grand mówi .

Ukrytych opłat i konsekwencje

Grupy konsumenckie zarzucają kredyty tytuł auto za wystawienie kredytobiorcy potrójny cyfr rocznych stóp procentowych i płatności balonu , które przychodzą z powodu w ciągu miesiąca . Co gorsza, samochód jest na linii.

"Uważamy, że te pożyczki siępotrójne zagrożenie dla kredytobiorców ", mówi Ginna Zielony , rzeczniczka Centrum Responsible Lending w Durham, NC

Jeśli jesteś obarczony pożyczka pod zastaw samochodu ,najlepszym rozwiązaniem jest zwrócenie go z powrotem tak szybko, jak to możliwe , aby zmniejszyć odsetek , Zielony mówi . Pomaga również dowiedzieć się , czy kredyty są nielegalne lub ograniczone w swoim stanie . " Jeśli masz kredyt trzycyfrowa stawki , ale mieszkasz w stanie z kapelusza stopy , chciałbym zobaczyć się z prawnikiem , bo są szanse, że kredyt nie jest ważna ", mówi .

Rzecznicy konsumentów powiedzieć, że najlepiej , aby uniknąć pożyczek tytułowe auto .

Kredytodawca broni praktyki

Rzecznicy konsumentów utrzymują, że tradycyjne kredyty są zawsze będzieidealny scenariusz . Ale jeśliosoba jest odciąć się od tradycyjnego rynku kredytowego , są jeszcze inne opcje , Zielony mówi .

" Kiedy mówimy obranży jest drapieżny , zgadzam się . W pewnym momencie , to było naprawdę drapieżne . Teraz , to konkurencyjny, " mówi.

" Polecam , że ludzie to, co zrobiliśmy 25 , 30 lat temu , przed powstaniem te produkty , " Zielony mówi .

Z większością tradycyjnych pożyczek ,pożyczkodawca uważa kredytobiorcy całego obrazu finansowe - przychody , kredyt, dług - w celu zapewnienia,człowiek może sobie pozwolić płatności . "pożyczka pod zastaw samochodu kredytodawcy nie rób tego , " Zielony mówi . " Oni się dużo ludzi uwięzionych w długach , a do punktu, gdzie oni mają swój pojazd rodzinny na haku . "

" Uważamy, że ekstremalnie wysokich kosztów pożyczek same w sobie , jak szkodliwe dla konsumentów . Płacisz znaczną ilość zainteresowania , że nie może iść w kierunku innych kosztów , takich jak mieszkania , żywności, opieki medycznej i innych potrzeb , " mówi.

Warunki pożyczki zwiększają prawdopodobieństwo, żedłużnik nie będzie w stanie spłacić kredytu lub , co gorsza, będzie domyślnie i stracić swój pojazd .

Alternatywne opcje finansowania zewnętrznego

Oznacza to, że zwracając się do osobowych źródeł kredytowania . Rozważyć prosząc pracodawcę na góry paycheck lub porozmawiać z rodziną lub przyjaciółmi o osobiste pożyczki , Zielony mówi . Instytucje religijne i grupy społeczne mogą być również w stanie zaoferować pomoc finansową . Chociaż to nie jest coś, co opublikować , grupy te często utrzymują funduszy ratunkowych dla ludzi w potrzebie .

Około 1,7 mln tytuł Samochód kredyty pochodzą z roku na rok .
Przeciętny tytuł samochodu klient płaci 2,142 dolarów odsetek na 951 dolarów kredytu i odnawia pożyczki osiem razy .
Około 7730 tytuł Samochód kredytodawców działają w 21 stanach , w każdym roku kredytobiorców ładowania 3600000000 dolarów odsetek od 1,6 miliardów dolarów w formie pożyczek .
Typowy kredytobiorca otrzymuje środki pieniężne w wysokości 26 % wartości danego samochodu i płaci roczną stopę procentową o 300% .

To, co jest stawką , kiedy wykupić tytułem pożyczka pod zastaw samochodu , narzędzie kredytowej , w którychposzczególne używa swojego samochodu jako zabezpieczenie , aby pożyczyć pieniądze . Ale mimo potencjalnych zagrożeń długoterminowych , tomniej znane formy kredytów subprime .

" W każdej branży , są złe jaja . A ponieważ są one tak złe , stają sięrzeczą patrzeć zamiast wszystkich facetów , którzy robią dobre rzeczy , " Winchar mówi .

Winchar mówi, że jego przemysł wypełnia potrzebę konsumentów , którzy próbowali uzyskać tradycyjny kredyt tylko zostać odrzucony .

" Ludzie czują , że pożyczki tytuł samochodu i wypłaty pożyczki są częścią ich możliwości - usług finansowych , " Zielony mówi . "Problemem jest to , że naprawdę nie powinno być. Są wadliwe produkty, które są na rynku . "

Gdyauto pożyczka przemysł tytuł rozpoczął się około trzech lat temu , to był pełen małych firm , które próbują zarabiać repossessing samochodów ludzi , Winchar mówi . Od tego czasu jego i inne większe firmy zmieniły swoje praktyki biznesowe od modelu repo i do niższych stóp procentowych oraz kredytów umorzonych . Chociaż tytuł nieetyczne samochód kredytodawców nadal istnieje, Winchar mówi ich liczba maleje.

" Dyskusja o umieszczenie kogoś w złym położeniu , jeśli ( on lub ona ) ma dziecko lub potrzebuje pojazdu z powodów zdrowotnych , a pojazd jest wyłączony, " Wielki mówi .

Zielony mówi kredytobiorcy , który domyślnie na pożyczki pod zastaw samochodu może być przedmiotem opłat przewłaszczenie 350 dolarów do 400 dolarów oprócz spłacać saldo kredytu.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>