on February 20, 2014 by tekumseh in Altele, Comments (0)

Raumplus Wrocław

Przedsiębiorstwo Impro jest obecne na polskim rynku ponad 13 lat. Specjalizujemy się w sprzedaży drzwi i okien nabywcom detalicznym, a także inwestycyjnym. Wieloletnie doświadczenie, gruntowna znajomość branży, uczestnictwo w międzynarodowych targach i współpraca z szerokim kręgiem architektów pozwoliły nam wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku.

Posiadamy w ofercie takie produkty, jak okna plastikowe, klamki, bramy garażowe, drzwi zewnętrzne, drzwi przesuwne, które jakością, bogatą kolorystyką oraz dodatkowo rozsądną ceną, potrafią sprostać wymaganiom każdego nabywcy. Znaczny asortyment produktów pozwala nam na realizacje zamówień standardowych oraz nieszablonowych na indywidualne życzenie kontrahenta. Profesjonalny zespół naszych sprzedawców i montażystów gotowy jest sprostać każdemu wyzwaniu, zaczynając od doradztwa na poziomie etapu projektowego, przez pomiary i autoryzowany montaż u klienta. Firma Impro z Wrocławia od lat pracuje na markę wiarygodnego partnera, a efekty naszej pracy z pewnością dadzą Państwu wiele satysfakcji. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem naszych towarów.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>