on July 18, 2014 by castli in Administratie publica, Afaceri, Altele, Comments (0)

Quattroskup.pl Kraków

Firma handlowa Quattroskup.pl powstała w 2002 roku jako skup aut używanych oraz po wypadku. Ponad 10 lat istnienia pozwoliło nam zgromadzić doświadczenie niezbędne do przygotowania propozycji zadowalającej w sposób kompleksowy wymagania klienta. Duży nacisk przywiązujemy do obsługi klienta z tego powodu nasi pracownicy stali się kompetentnymi doradcami.
Zważywszy na szybki postęp rynku motoryzacyjnego i zwiększenie liczby samochodów jakie odkupujemy firma Quattroskup.pl otworzyła kolejne wydziały na terenie małopolskiego - w Krakowie, Tarnowie oraz Nowym Sączu. Proponujemy dodatkowo dojazd do wszystkich miejscowości na obszarze małopolskiego.

Skup samochodów używanych Quattro jest do państwa usług codziennie w godzinach 9:00 do 20:00. W każdej chwili możesz też do nas zatelefonować i zapoznać się z naszą ofertą telefonicznie. Nasz specjalistyczny zespół zaprezentuje Państwu najkorzystniejszą ofertę na rynku oraz dogada ewentualne spotkanie.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>