on May 16, 2014 by castli in Sport, Comments (0)

Przetestuj ćwiczenia na idealny brzuch już w tym momencie

Idealny brzuch to pragnienie każdego z nas. Bardzo ważny jest on dla pań. Panom jednak także zależy na idealnym wymodelowaniu tej partii ciała. W praktyce, perfekcyjne ukształtowanie tej partii mięśni jest ogromnie proste. Należy tylko regularnie stosować określone zestawy ćwiczeń. Ponadto, nie trzeba w tym celu iść na siłownię. Trenować na bieżni możemy na przykład w obrębie naszego lokalu po kupnie należytego sprzętu.

Podstawowym ćwiczeniem na tą partię ciała są brzuszki. Można je wykonywać na kilka sposobów. W ułożeniu podstawowym leżymy płasko na podłodze, a dłonie krzyżujemy za głową. Nogi uginamy w kolanach, a stopy kładziemy sztywno na podłodze. Następnie ciągniemy górną część tułowia, do tego stopnia, by znalazła się w linii prostej do podłogi. Cały czas angażujemy do pracy mięśnie brzucha. Alternatywną wersją tego ćwiczenia jest gimnastyka na piłce lub brzuszki wykonywane na bok. Unosząc się, dokładamy wszelkich starań, by dotknąć lewym łokciem drugiego kolana. Analogicznie postępujemy z drugą częścią ciała.
Jeśli chcemy w jakiś sposób zmienić nasz zestaw ćwiczeń, zaleca się sięgnąć po skakankę. Ćwiczenia przy jej udziale to świetny sposób na pozbycie się tłuszczu, a przy okazji wypracowanie kształtu brzucha. Metod na wypracowanie kształtu brzucha jest duża liczba. Na pewno więc jakieś ćwiczenie przypadnie nam do gustu.

Źródło: Blog o ćwiczeniach

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>