on September 14, 2017 by malma13 in Altele, Comments Off

Porównanie pożyczek, kredyt dla firm bez zaświadczeń-kredyt z komornikiem

{ranking pożyczek|porównanie pożyczek

Wrześniowy ranking pożyczek nie różni się faktycznie od porównania z poprzedniego miesiąca.

porównanie pożyczek
Niedaleko Alegotówka następny raz znalazły się takie firmy pozabankowe, jak MoneyMan, NetCredit oraz Lendon. Wspomniane instytucje pozabankowe wyśmienicie znają i zauważają potrzeby swoich odbiorców. Dzięki temu tworzą atrakcyjne oferty dostosowane do każdej z grup odbiorców.

W MoneyMan można przystosować rodzaj pożyczek do swoich potrzeb. W propozycji znajdziemy chwilówki, tj. Pożyczka Poziom Start i Pożyczka Poziom Super Start. Pierwsza z nich to pożyczka za darmo, którą można zaciągnąć na kwotę od 100 do 1500 zł. Okres spłaty od 5 do aż 61 dni! Co ważne, aby pożyczka była bezpłatna trzeba spłacić ją w określonym w umowie terminie.

Jeżeli jednak spotkały nas większe wydatki, warto pomyśleć o Pożyczce na raty. W tym wypadku możemy wnioskować o nawet 2000 zł.
Również NetCredit może pochwalić się wziętą ofertą. Spółka oferuje pierwszą pożyczkę do 3000 zł całkowicie za darmo. Co ważne, przy kolejnej pożyczce można starać się już o 5 000 zł. Czas pożyczki zaczyna się się od 14 do 30 dni.

Do użytkowników wychodzi podobnie firma pożyczkowa Lendon. Pierwsza pożyczka w Lendon do 2500 zł jest za darmo. Do tego termin spłaty to aż 45 dni. Przy następnej pożyczce można wnioskować już o znacznie wyższą kwotę, to jest 5000 zł.

Zestawienie pożyczek zrealizowane dzięki współpracy z serwisem eCasa.pl, pełny ranking pożyczek znajduje się na stronie https://ecasa.pl/porownanie-pozyczek.html/

Tech tipsComputer Tricks

No Comments

Comments are disabled.