on February 15, 2014 by malma13 in Altele, Comments (0)

Porównania-kredyt na dom

W sieci można znaleźć niezwykle wiele stron na jakich demonstrowane są zestawienia kredytowe. Większość tych przedstawianych porównań bazuje na gotowych rozwiązaniach jakie udostępniają finansowe serwisy partnerskie.

Nie oznacza to że takie zestawienia kredytowe są złe, jednak wypada zdawać sobie sprawę z tego iż takie porównanie ma zachęcić możliwego klienta do skorzystania z oferty. Porównanie kredytowe które oddaje faktyczne koszty kredytowe musi być zrobione na bazie wskaźnika RRSO.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania włącza wszystkie konieczne dane do wyznaczenia pełnych kosztów kredytu w wybranym banku.

Gdzie wyszukać kompletne zestawienia kredytów i pożyczek?

W „Krajowym Internecie” jest sporo liczących się portali finansowych, jakie na podstawie wielu elementów miedzy innymi RRSO prezentują bardzo dobre zestawienia kredytowe.

Bez wątpienia między innymi powinno się tu wymienić comperia.pl , Money.pl

Korzystając z takich serwisów trzeba jednak zawsze pamiętać, iż nie zawsze oferta kredytowa opisywania w danym serwisie finansowym jak najlepsza rzeczywiście będzie korzystna dla nas.

Nieraz najtańszy kredyt oferowany przez bank nie koniecznie musi być korzystny. W czasie analizy propozycji kredytowych należałoby najpierw zbadać naszą sytuacje. Czasem warto skorzystać z droższej oferty kredytowej, w której jest ubezpieczenie od straty pracy aby mieć bezpiecznik w razie nieprzewidzianych kłopotów finansowych czy z pracą.

Porównania kredytowe są bardzo pomocne przy wyborze zobowiązania, jednak wciąż to my podejmujemy decyzję za którą potem będziemy odpowiadać.

Osoby, które szukaja pozabankowego sposobu na opłacenie swoich potrzeb powinny także zaglądać na serwisy ogłoszeniowe. Warto tu wymienić serwis http://tablica.ecasa.pl, w którym przedstawiane sa głównie ogłoszenia pożyczek prywatnych.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>