on January 9, 2014 by gerdi in Auto, Comments Off

Pizamy meskie

Mężczyzna pewny siebie to niezależny buntownik, który zawsze posiada własne zdanie na dowolny temat i na domiar tego, nie czuje najmniejszych choć oporów przed wyrażeniem go w szerszym gronie. Jest uparty, posiada swoje pasje oraz nie brak mu siły, aby dążyć do ich realizacji, jednak jednocześnie, bywają chwile, kiedy staje się nieco bardziej stonowany oraz nabiera dystansu, zarówno do siebie, jak i do otoczenia. Taki typ chłopaka, też wyszuka świetny model dla siebie, gdy dotrze na piżamy męskie oferowane poprzez firmę Wadima.
Piżamy męskie, posiadające motyw tygrysa, utrzymane są w odważnej, jaskrawej tonacji, będącej połączeniem koloru pomarańczowego i granatu. Jest to pomysł doskonałe dla każdego pana, jaki pragnie wyrazić swoją drapieżną, dziką naturę niezależnego łowcy.
Co ciekawe, ten sam motyw, jednak tylko w odpowiednio zmniejszonej wersji, przeznaczonej dla niewielkich mężczyzn, również odnajdziemy w anonsie. Piżamy męskie, różnią się od siebie tylko wielkością, co może okazać się niezwykłą okazją na dopracowanie więzi ojca z synem, lub braci w różnym wieku. Ten sam motyw, o ile obie witryny wyrażą zgodę, zapewne zbliży ich do siebie emocjonalnie.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , ,

No Comments

Comments are disabled.