on February 28, 2014 by tekumseh in Altele, Comments (0)

Ogrodzenie

Firmę Came założono we Włoszech w roku 1972 niedaleko otoczonego starożytnymi murami miasta Treviso, 20 km od Wenecji. Jest dziś ona jedną z najstarszych firm w swojej branży, a oferuje automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych i przemysłowych, szlabany, ogrodzenia, słupki parkingowe oraz kontrolę dostępu. Główna fabryka Came mieści się w halach o powierzchni 17500 metrów kwadratowych wraz z grupą pomocniczych fabryk zajmujących się produkcją i kontrolą jakości. Przedsiębiorstwo zdobyło i ugruntowało swoją pozycję lidera w dziedzinie automatyki elektromechanicznej pod względem wielkości sprzedaży, sieci dealerów i współpracowników, szerokości gamy produktów oraz pomocy technicznej dla klientów.

Came jest liderem przede wszystkim dzięki zdolności do innowacyjnych rozwiązań i stałym badaniom rozwojowym. W Polsce Came obecne jest od 2000 roku i bardzo szybko zdobyło pozycję lidera w sprzedaży automatyki przemysłowej.

Najpopularniejsze szlabany tej włoskiej firmy to m.in. GARD 2500 230V - samoblokujące bramy dla przejazdów o szerokości do 2,5m oraz szlabany dla przejazdów o szerokości do 6,5m, czyli GARD 6000 24V .

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>