on April 7, 2014 by malma13 in Altele, Comments (0)

Największy polski portal finansowo-księgowy „Portal FK” uzys…

Największy polski portal finansowo-księgowy „Portal FK” uzyskał dwie nominację w VI edycji konkursu Teraz Internet.

W dniu dzisiejszym (27 stycznia 2006 r. podczas Międzynarodowych Targów Technologii Teleinformatycznych Eurocom Expo w Warszawie, wręczono nominacje w konkursie Teraz Internet. Wśród nominowanych w dwóch kategoriach („serwis finansowy wielofunkcyjny” oraz „serwis branżowy” znalazł się portal finansowo-księgowy „Portal FK”. W tej edycji konkursu nominacje uzyskały 22 serwisy internetowe. „Portalu FK” o tytuł laureata kategorii „serwis finansowy wielofunkcyjny” będzie konkurował m.in. z portalem Money.pl.

Właścicielem i wydawcą „Portalu FK” jest Wydawnictwo Wiedza i Praktyka. Portal działa na rynku od marca 2002 roku. Jest częściowo płatnym serwisem internetowym skierowanym do głównych księgowych, księgowych i specjalistów ds. kadrowo-płacowych. Na stronach „Portalu FK” znajdują się informacje z zakresu podatków, rachunkowości, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy. Misją portalu jest wspieranie swoich użytkowników w rozwiązywaniu problemów, z jakimi borykają się osoby zajmujące się prowadzeniem księgowości. W najbliższym czasie portal będzie miał nową odsłonę.

Źródło: PR News

Lublin samochody ogłoszenia

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>