on March 18, 2014 by castli in Altele, Comments (0)

Montaż LPG Jastrzębie

link=http://ramarex.pl autogaz Rybnik, Wodzisław, Żory, Jastrzębie, Racibórz/linkZlokalizowana w Rybniku firma Ramarex to gwarancja, że Twoje auto znajdzie się w naprawdę dobrych rękach. Wykonujemy profesjonalną instalację LPG, a równocześnie mamy do zaproponowania miłym klientom inne usługi, między innymi serwis instalacji gazowych. Nasi pracownicy to mający lata praktyki fachowcy, dla których zagadnienia motoryzacyjne są nie tylko zajęciem zawodowym, lecz także i prawdziwym zamiłowaniem. Ramarex jest w branży już od piętnastu lat. Przez ten czas zaskarbiliśmy sobie sporą rzeszę klientów, którzy często do nas wracają. Posiadamy wszystkie konieczne zezwolenia. Klientom zapewniamy gwarancję. Zapraszamy – profesjonalne zakładanie systemów LPG Racibórz. Całkowite zadowolenie klienta to dla nas rzecz najważniejsza.
Dlaczego warto nam zaufać? Gdyż posiadamy dużą wiedzę oraz doświadczenie. Każdorazowo dodajemy wszelkich starań, żeby w sposób niezawodny wykonać pracę. Następna przyczyna to jakość. Montujemy doskonałej klasy instalacje gazowe, odpowiadające dzisiejszym standardom. Sporo kierowców wciąż dosyć wątpliwie podchodzi do opcji, jaką jest montaż LPG. Żory, a w zasadzie zakład Ramarex natychmiast wyprowadzi sceptyków z błędu. To już nie te czasy, kiedy silnik samochodu z założonym gazem generował znacznie w mniejszą moc. Dzięki instalowanym przez nas nowoczesnym systemom, jak przykładowo instalacje sekwencyjne BRC, problem ten jest w pełni zażegnany.
W sytuacji gdy szukasz sposobu na ograniczenie wydatków na użytkowanie swojego wozu, namawiamy do odwiedzin naszej siedziby. Służymy fachową poradą, która pozwoli dobrać najodpowiedniejszy system LPG. To znakomite, oszczędne rozwiązanie!
link=http://ramarex.pl autogaz Rybnik, Wodzisław, Żory, Jastrzębie, Racibórz/link

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>