on January 23, 2017 by castli in Arhitectura / Design, Educatie / Cultura, Finante / Contabilitate, Comments (0)

Kurs na testera

Rynek firm technologicznych przeżywa ogromny rozwój. Na całym świecie, między innymi w państwach Unii Europejskiej wzięcie na wysoko wyspecjalizowanych specjalistów IT stale rośnie i nie wydaje się, żeby w perspektywie najbliższych lat zachowało się inaczej. W działach IT mamy do czynienia nie tylko z programistami, ale też z imponującą ilością innych osób odpowiedzialnych za tworzenie i rozwój aplikacji.

Są to między innymi: analitycy, architekci, menadżerowie, dev opsi i wielce niedoceniani - testerzy oprogramowania. Tester stron www to etat co raz to popularniejszy - też w Polsce.

Aby nauczyć się jak być dobrze opłacanym, podstawowym, ręcznym testerem aplikacji powinno się wykazywać się wielką równowagą, sprawnością, przejęciem, fundamentalną rozeznaniem: pojęć, programów, wiedzy IT.

wielu z nich dokszałca się samodzielnie, reszta zaś chodzą do takich instytucji jak - Szkoła Testowania i wybierają tam kurs na testera.

Testika.pl utwierdza w przekonaniu, że praktycznie w 4 dni opanujesz wystarczającą wiedzę, żeby móc zacząć pracę w IT bez wcześniejszego wykształcenia w IT.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>