on May 5, 2014 by castli in Administratie publica, Afaceri, Altele, Arhitectura / Design, Arta & Entertainment, Comments (0)

KSW 27: Khalidov kontra Falcao, “Pudzian” zawalczy z Thompsonem

Mamed Khalidow (34 l.) to jeden z najlepszych wojowników na świecie, ale to samo można powiedzieć o mnie. Przylecę do Polski, żeby go znokautować - mówi Maiquel Falcao (33 l.).ksw 27 online Wystarczy spojrzeć na jego bilans walk, żeby przekonać się, że nie są to tanie przechwałki. Brazylijczyk, który z Khalidowem powalczy już 17 maja na gali KSW 27, w ringu i w klatce jest szalenie niebezpieczny.ksw 27 stream.

To może być najtrudniejsze wyzwanie w karierze Khalidowa. Jeszcze nigdy nie walczył z zawodnikiem, który ma na koncie aż tyle zwycięstw przez nokaut. Falcao stoczył 38 walk. 32 wygrał, z czego aż 23 przez KO, a kolejne 4 przez poddanie.ksw 27 stream

- Najczęściej wygrywam, nokautując rywali, ale w parterze też trudno mnie zaskoczyć. Mam przecież czarny pas w dżiu-dżitsu - uśmiecha się Falcao.ksw 27 transmisja - W starciu z Khalidowem spodziewam się prawdziwej wojny, ale właśnie takie walki uwielbiam.

ksw 27 live

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>