on April 13, 2014 by malma13 in Altele, Comments (0)

Kredyty w banku-czy dostanę kredyt hipoteczny

Popularność pożyczek

Pożyczki gotówkowe są to jedne z najpopularniejszych wariantów zobowiązań konsumenckich. Swoje powodzenie zawdzięczają dowolnością celu dodatkowo łatwości w uzyskaniu pieniędzy. Jest to idealne rozwiązanie do podniesienia domowego budżetu czy otrzymania środków pieniężnych do sfinansowania określonego celu czy nabytku.

Porównanie kredytów

Dokąd udać się po pożyczkę?

Pożyczkę gotówkową można zdobyć na dwa sposoby: standardowo – stacjonarnie w banku oraz internetowo – poprzez złożenie niezobowiązującego wniosku ze strony internetowej.

Druga opcja jest w dzisiejszych czasach najpopularniejszą formą uzyskania pożyczki, jako że można w ten sposób zaoszczędzić dużo czasu. Zwykle po złożeniu aplikacji o pożyczkę, doradca bankowy oddzwania w ciągu 48 godzin by przedłożyć szczegółową ofertę dedykowaną do potrzeby oraz zdolności samego klienta.

Dodatkowym pozytywem tego wyjścia jest możliwość złożenia wniosków do kilku instytucji co daje nam możliwośc porównania kredytów bez potrzeby biegania po bankach.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>