on January 22, 2014 by castli in Altele, Comments (0)

kosze upominkowe z alkoholem, kosz delikatesowy, kosz prezentowy, kosze firmowe, kosze okolicznościowe, kosze prezentowe, kosze upominkowe, kosze świąteczne, najlepsze whisky, likiery i wina z niemal wszystkich regionów świata.

Najważniejsze, by efekt końcowy wzbudził zachwyt obdarowanej osoby. Dla nas to będzie największe uznanie. Kosze okolicznościowe to najlepsze prezenty które mogą być podarowane współpracownikom, szefowi itp.

Zestawy upominkowe mogą być udekorowane kosze świątecznie, pobudzającymi zmysły aromatami pomarańczy, anyżu i cynamonu. Kosze i tace oraz pojedyncze produkty są zawsze przybrane celofanem z kokardą. Nie musisz się więc martwić o dekoracje. Zapewniamy, że stylizacje będą nadzwyczajne.

Kosz upominkowy to wspaniały podarunek na wiele okazji prezent. Naszą pasją jest uszczęśliwianie innych, dlatego z ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę luksusowych i stylowych koszy upominkowych, skomponowanych z najwyższej jakości produktów alkoholowych oraz delikatesowych.

Kombinacje połączonych produktów koszy delikatesowy uzupełniają opakowania prezentowe w postaci wiklinowych koszy, eleganckich pudełek oraz gustownych drewnianych skrzyneczek na alkohol, z możliwością naniesienia logo firmy i życzeń.

Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego też chętnie dobierzemy produkty indywidualnie, odpowiadające wyszukanym potrzebom i uwzględniające Twój budżet. Jeśli zechcesz, do upominku możemy dołączyć bilecik z dowolnym tekstem.

Wszystkie kompozycje przygotowaliśmy z myślą o idealnym upominku dla bliskich, kontrahentów, klientów i współpracowników. W zakładkach znajdziesz najlepsze whisky, likiery i wina z niemal wszystkich regionów świata

Tech tipsComputer Tricks

Tags: ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>