on April 2, 2014 by malma13 in Altele, Comments (0)

Kalkulator kredytu

Kalkulator Kredytów to użyteczne narzędzie w poszukiwaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej. Tak jak w przypadku większości produktów, ceny w różnych bankach mogą się między sobą sporo różnić. Nieraz są to pokaźne sumy stąd przed wyborem powinno się skonfrontować parę propozycyj.

Na wielkość raty kredytu ma wpływ mnóstwo czynników takich jak: Wysokość kredytu, oprocentowanie, okres kredytowania, rodzaj rat, cel kredytowania (nieruchomość/samochód/drobne wydatki), dodatkowe ubezpieczenie, prowizja, marża. Wszystkie te zmienne różnią się w poszczególnych bankach, co utrudnia nam wyliczenie zupełnej wysokości raty w warunkach domowych.

Jak działa kalkulator rrso?

Kalkulator kosztów kredytowych przedstawia porównanie ofert w postaci rankingu, dzięki współpracy z aktualną bazą danych poszczególnych banków. Na podstawie oferty kredytowej i danych wpisanych przez interesanta, algorytm kalkulatora jest w stanie wyznaczyć aktualną miesięczną sumę jaką będziemy opłacać przy wskazanych warunkach kredytowania. Kalkulator wizualizuje poszczególne oferty w kolejności: od najniższej do najwyższej raty.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>