on October 31, 2012 by ntx21bk8a in Poland, Comments Off

Jakie wybrać drzwi do swojego mieszkania!

Drzwi, to niezmiernie ważny element wykończenia każdego domu. Powinno się więc starannie je dobrać, aby nadać mieszkaniu należyty charakter i styl. Jeśli sam nie potrafisz dobrać drzwi do swojego mieszkania, wówczas poproś o poradę projektanta lub architekta.

Z reguły większość osób wybiera drzwi w takim kolorze, jak okna. Jest to dosyć zrozumiały wybór, ponieważ wówczas mieszkanie nabiera spójnego wyglądu i prezentuje się niezmiernie elegancko. Nie jest to jednak warunek konieczny. Można przecież trochę poszaleć i zamontować drzwi w zupełnie innym stylu niż okna. Bajecznie takie rozwiązanie sprawdza się w budynkach, w których drzwi znajdują się od frontowej strony i stanowią dość ważny element całego mieszkania.

Przyjęło się też, że białe i plastikowe drzwi, są przeważnie zakładane w sklepach lub w innych lokalach handlowych. I to także nie jest zbyt słuszne myślenie.

- W ostatnim czasie widziałam znakomite mieszkanie z białymi plastikowymi oknami i takimi samymi drzwiami - wyjaśnia pani Estera, z Krakowa. - Muszę powiedzieć, że wyglądało to niezmiernie fajnie, bo znakomicie komponowało się z całym domem, a także otoczeniem. Dom miał niezwykły szary tynk, a od drzwi do bramy ułożona została kostka w podobnym kolorze. Takie drzwi i okna stały się zatem cudownym elementem rozjaśniającym.

Jednym z najlepszych producentów drzwi jest firma Zbigmet, która realizuje fenomenalne projekty. Zresztą sam możesz się o tym przekonać, po prostu wpisz w wyszukiwarkę hasło: zbigmet opinie i zobacz, co twierdzą o tym osoby, które już skorzystały z usług firmy Zbigmet.

- Kilka razy korzystałam już z usług tej firmy i poleciłam ją kilku znajomym - wyjaśnia pani Estera, z Wrocławia. - Obsługa jest bardzo miła, a co najważniejsze wykonują oni rzeczywiście doskonałe projekty.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , , ,

No Comments

Comments are disabled.