on August 2, 2014 by castli in Arhitectura / Design, Finante / Contabilitate, IT&C, Comments (0)

Jak zmienić tapetę w Windows 7 Starter

Spośród opcji czyniących milszą prace na komputerze jest dodanie swojej własnej tapety. Młodzi rodzice mają prościej - zmiana tapety Windows 7 na zdjęcie swojego dziecka jest oczywista. Podobnie zakochani oraz pasjonaci wybór mają ułatwiony - jak ustawić tapetę na Windows 7, to tylko ze swoją ukochaną osobą lub pojazdem.

Cała reszta przeczesuje sieć w poszukiwaniu zdjęcia idealnego. Po wybraniu nadchodzi moment, aby zmienić tapetę w Windows 7.
I tu pojawia się wyzwanie: jak zmienić tapetę w Windows 7 Starter!

Poniżej jest wyjaśnienie firmy Microsoft, dlaczego zmiana tapety Windows 7 Starter jest niedostępna:
Windows 7 Starter Edition jest wyposażony w jedno tło pulpitu, które nie mogą być zmienione ani dostosowane. Możesz użyć Windows Anytime Upgrade, aby uaktualnić do innej wersji systemu Windows 7, która pozwoli Ci zmienić tło pulpitu (...)
...
Żeby jednak zmienić tę nieszczęsną tapetę należy użyć sztuczki opisanej na stronie aVaria w artykule Jak zmienić tapetę w Windows 7.

Jest tam po krótce opisane jak taką zmianę dokonać za pomocą małego programu, który omija ograniczenia nadane przez Microsoft.

A jest sens?

Oczywiście! Nie tylko firmowe tło jest nudne i niewyszukane, lecz jest to ta z tych małych i miłych rzeczy, które możemy dla siebie zrobić, aby czas spędzony przed ekranem umilić..

Teks napisany przy współpracy z blog.dobert.pl.

Tech tipsComputer Tricks

Tags:

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>