on April 20, 2014 by castli in Altele, Comments (0)

Jak zaimponować dziewczynie?

Problem z którym może borykać się duża ilość mężczyzn, jednak ostatnio przeprowadzono eksperyment, który daje mocno do myślenia.

Wykorzystano do niego mężczyznę czekającego na przystanku autobusowym w centrum miasta, którego celem było dostanie numeru telefonu od nieznajomych dziewczyn. Jak się okazało, zdecydowanie większe zainteresowanie oraz lepszą skuteczność wykazała sytuacja w której mężczyzna stał trzymając gitarowy futerał. Może styl życia muzyka rockowego wzbudza większą wiarygodność, ukazuje jego wrażliwość i romantyczność, z pewnością to lubi większość kobiet. Pomijając fakt samego badania jedno jest pewne, kobieta patrząca na chłopaka grającego jej serenady może się rozmarzyć.
Jeżeli mamy chęć oraz motywację możemy śmiało nauczyć się takiej sztuki niezależnie od tego w jakim wieku jesteśmy. W Internecie aż roi się od filmów instruktażowych uczących od podstaw tej umiejętności. Dla bardziej ambitnych czekają lekcje gry na gitarze za które z pewnością trzeba więcej zapłacić, ale przynoszą zdecydowanie lepszy efekt. Wystarczy gdzieś w swoim mieście odszukać jakąś placówkę muzyczną: dom kultury, szkołę muzyczną, ognisko muzyczne itd. lub korzystając z prywatnych nauczycieli muzyki.
Przykładowo nauka gry na gitarze w Szczecinie jest możliwa w kilku szkołach (również prywatnych) oraz korzystając z usług prywatnych nauczycieli. Lekcje gry na gitarze dają nam nie tylko możliwości szybkiego wdrożenia się w zaczarowany świat muzyki, ale są świetnym sposobem na oderwanie się od codzinnych obowiązków, kreatywnego i wartościowego spędzenia czasu.

Najważniejsza jest systematyka oraz nie spodziewanie się zbyt wielkich efektów na samym starcie. Jak doskonale wiemy, początki są najtrudniejsze. Powinniśmy skupić się głównie na samym procesie i konsekwentnie poświęcać czas na ćwiczenie. Jeżeli wykonamy ten plan, to już po pół roku będziemy mieli możliwość zaskoczyć mile swoich najbliższych, grając jeden z wyuczonych utworów.

Watro zastanowić się również nad zakupem gitary. Na początek nie jest to duży wydatek. Dobrą gitarę, która spełni nasze wymagania jesteśmy w stanie kupić już za 400 zł. Możemy również zorientować się pośród używanego sprzętu. Jeżeli nie wiesz co kupić, poradź się w salonach muzycznych lub u swojego nauczyciela.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>