on February 10, 2014 by castli in Altele, Comments (0)

Jak walczyć z cellulitem.

Problemem z którym walczy coraz więcej kobiet jest cellulit. Zdeformowane komórki tłuszczowe powodują nieestetyczny wygląd ciała, co może być powodem bólu.
Redukacja cellulitu polega głównie na działania na adipocyty, tak aby zmniejszyć ich objętość. Można stosować działanie mechaniczne, substancjami aktywnymi a nawet niską temperaturą.
Jest wiele terapii i urządzeń, które teoretycznie mają usuwać cellulit i poprawiać sylwetkę ale wiele z nich daje mała skuteczność.
Najbardziej popularnym i równocześnie najlepiej opisanym zabiegiem jest Endermologia. Zabieg wykorzystuje mechaniczne oddziaływanie na komórki tłuszczowe powodując jej redukcję. Zabiegi Endermologie są metodą w pełni bezpieczną stymulując naturalne mechanizmy, którymi pozbywamy się cellulitu.
Endermologia Rzeszów jest już też dostępna. Teraz każdy może i spróbować i poprawić swoją sylwetkę.
Niezależnie od zabiegów Endermologii ważna jest także aktywność fizyczna, która zwiększa metabolizm. Da to nam w efekcie dobre samopoczucie i wspaniały wygląd.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>