on May 31, 2013 by castli in Altele, Comments (0)

Jak stworzyć stronę www dla firmy?

Coraz więcej osób podejmuje decyzję o założeniu własnej działalności gospodarczej. Jednym z powodów takiego działania może być obecna sytuacja na polskim rynku pracy. Znalezienie odpowiedniej oferty pracy i firmy, która będzie odpowiadała naszym oczekiwaniem nie jest wcale takie proste. Własna działalności to czasami ostatnia deska ratunku. Jednak spora część nowych przedsiębiorców popełnia podstawowe błędy już na samym początku. Jednym z nich jest nie wiedza dotycząca promocji własnej firmy.
Jak i gdzie się promować? Pierwszym krokiem powinno być stworzenie strony firmowej. W tym celu możemy poszukać firmy informatycznej świadczącej takie usługi. Można wykonać to wpisując w wyszukiwarkę Google pożądaną frazę np: strony www dla firm szczecin. Sprawdźmy oferty, które znajdują się na pierwszej stronie wyszukiwania. Firmy te na pewno doskonale wiedzą jak zadbać o dobre pozycjonowanie, co jest podstawą promocji rzetelnie przeprowadzonej promocji firmy, którą rozpoczynasz prowadzić.

Wiele osób popełnia karygodny błąd powierzając wykonanie strony firmowej najtańszymi środkami lub decyduje się na wykonanie jej na własną rękę. Taka witryna nie spełnia żadnej funkcji marketingowej poza tym, że jest. Mówiąc otwarcie są to pieniądze wyrzucone w błoto. Firma, która stara się, byś po wprowadzeniu frazy np. strony www dla firm pyrzyce trafił właśnie do nich, to z pewnością posiada w składzie specjalistów, którzy podpowiedzą Tobie jak promować swoją działalność w Internecie.

Jaki jest koszt profesjonalnej strony? Na cenę wpływa bardzo wiele czynników. Przede wszystkim musimy szczegółowo opisać funkcjonowanie tej strony. Jeżeli jest to prosta "wizytówka", która ma spełniać jedynie funkcję prezentacyjną ceny oscylują od kilkuset złotych w wzwyż. Jak już wcześniej wspomniałem, warto zapytać się czy w cenie jest wliczona optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, co przedewszystkim wpływa na pozycjonowanie strony www. Jeżeli chodzi o cenę za pozycjonowanie to koszta zawierają się w przedziale od kilkadziesiąt a kilkaset złotych miesięcznie. Najlepszym rozwiązaniem jest również zlecenie copywritingu specjaliście, aby teksty znajdujące się na naszej witrynie były zredagowane w sposób budujący wiarygodność u być może przyszłego klienta.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>