on September 10, 2012 by ntx21bk8a in Imobiliare, Comments Off

Gdzie zakupić dobry program kadrowy?

Jeżeli prowadzisz własną firmę i zatrudniasz pracowników powinieneś koniecznie nabyć program, który pozwoli ci sprawnie kierować pracownikami, ewidencjonować nieobecności, generować wydruki, czy zarządzać listami płac. Program taki można zamówić za pomocą sieci, trzeba jedynie wiedzieć, gdzie poszukiwać.

Dzisiaj nadzwyczaj atrakcyjny jest program płace kadry wfgang, który stworzony został przez firmę KiD. Firma ta cieszy się bardzo dużą popularnością przedsiębiorców.

- W firmie KiD pracują sami eksperci i profesjonaliści - wyjaśnia pan Staszek, z Poznania. - Zawszę mogę liczyć na to, że doradzą mi jakiego typu oprogramowanie wybrać i co najbardziej przyda się w mojej firmie. Oprócz tego firma ta świadczy również najwyższej jakości usługi serwisowe, więc bez obaw można kupić u nich oprogramowanie do komputerów.

Tym, co wyróżnia program wf gang na tle innych programów dostępnych na rynku, jest niewątpliwie prostota instalacji i szybkość obsługi. Niektóre programy stworzone są w nadzwyczaj nieprzystępny sposób dla zwyczajnych ludzi. Tysiące tabelek i różnych liczb, mogą wywołać wrażenie chaosu. Program wfgang ma natomiast niezwykle jasny interfejs, za co chwali, go mnóstwo przedsiębiorców.

A jakie funkcje ma ten program? W szczególności pozwala wydajnie zarządzać pracownikami, obsługuje umowy cywilno-prawne, generuje wydruki, pozwala na ewidencję nieobecności oraz zarządzanie listami płac. Jego niesłychanie dużą zaletą jest także to, że może kooperować z rejestratorami czasu pracy, co jest olbrzymią zaletą dla wielu przedsiębiorców.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , , ,

No Comments

Comments are disabled.