on April 6, 2016 by malma13 in Altele, Comments (0)

Eurobank zajął miejsca w najlepszej piątce w 3. kategoriach w opublikowanym rankingu Przyj…

Chwilówki ogłoszenia Eurobank zajął miejsca w najlepszej piątce w 3. kategoriach w opublikowanym rankingu Przyjazny Bank Newsweeka (28.09.2015 - Bank dla Kowalskiego, Banki w Internecie oraz Bankowość Hipoteczna.

Autorzy rankingu Newsweeka zwrócili uwagę na coraz wyższe miejsce eurobanku w kategorii Bank dla Kowalskiego: Ale są też banki na fali wznoszącej, zwłaszcza eurobank, który z roku na rok awansuje o kilka miejsc i doszedł już do 5. eurobank poprawił swoją pozycję również w kategorii Banki w Internecie (4. miejsce oraz zajął 5. miejsce w kategorii Bankowość hipoteczna. Ranking Newsweeka ocenia jakość obsługi Klienta w placówce oraz podczas kontaktu przez infolinię, a także usługi bankowości elektronicznej oraz hipotecznej.
 
- Wyniki rankingu Newsweeka to głos Klientów i ekspertów, który jest dla nas najistotniejszy przy ocenie pracy. Jednym z naszych celów strategicznych było w tym roku znalezienie się w najlepszej piątce banków. Zrealizowaliśmy ten cel w aż 3 kategoriach.
 
Jesteśmy bankiem na co dzień dla Klientów indywidualnych. Koncentrujemy się na satysfakcji Klientów zapewniając proste, przyjazne i nowoczesne usługi finansowe. Ważne jest dla nas, żeby Klienci byli zadowoleni z każdego z kanałów obsługi, zarówno tej tradycyjnej w placówkach, jak i poprzez kanały zdalne; bankowość mobilną, internetową oraz Call Center. Ranking jest dla nas dodatkową motywacją do nieustannego polepszania jakości obsługi Klientów. Chcemy bowiem pozostać w gronie najlepszych banków w tym zakresie - mówi Arnaud Denis, Prezes Zarządu eurobanku.
 
W porównaniu do 2012 roku bank awansował o 10. miejsc w kategorii Bank dla Kowalskiego, natomiast w kategorii Banki w Internecie o 16. miejsc.
 
Ranking został stworzony w oparciu o badanie mystery shopper przeprowadzone przez audytorów firmy Millward Brown. Przez 3 miesiące testowali oni jakość obsługi oraz poszczególne usługi oferowane przez największe banki w Polsce. Na podstawie ocen audytorów bankom zostały przyznane oceny w poszczególnych kategoriach.

Tablica.ecasa.pl/

|

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>