on March 27, 2016 by malma13 in Altele, Comments (0)

Dzisiejszy rynek nieruchomości to rynek klienta o silnie sprecyzowanych potrzebach. Zmiany…

Mieszkania na wynajem stargard Dzisiejszy rynek nieruchomości to rynek klienta o silnie sprecyzowanych potrzebach. Zmiany, jakie zaszły w 2012 r. przełożyły się na preferencyjne ceny mieszkań, wzrost bezpieczeństwa transakcji ich zakupu, możliwość wyboru spośród wielu wprowadzonych na rynek projektów oraz bogatego wachlarza dodatkowych korzyści oferowanych przez deweloperów.

 
Mimo to klienci coraz częściej oczekują nie tylko wysokiej jakości wykonania, dogodnej lokalizacji i atrakcyjnej ceny mieszkań, ale szukają projektów gotowych do natychmiastowego zamieszkania. Kupujący cenią swój czas i chcą, aby deweloper wykończył ich mieszkanie - jednak zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Dane sprzedażowe Spółki ATAL potwierdzają rosnący popyt na takie lokale. Średnio około 70-80% nabywców wybiera opcję, w której mogą odbierać własne M gotowe do zamieszkania w chwili jego nabycia. Co ciekawe, pomimo tak dużego odsetka, cały czas obserwujemy tendencję wzrostową.

 
Preferencje klientów i rozwój trendu zakupu mieszkań wykończonych pod klucz nie dziwią. Skorzystanie z usług wykończenia wnętrz przez dewelopera niesie ze sobą szereg korzyści i jest rozwiązaniem optymalnym, pomiędzy samodzielną realizacją, a skorzystaniem w usług architekta wnętrz. Przede wszystkim pozwala zaoszczędzić czas, gdyż materiały wykończeniowe mogą być wybrane w jednym miejscu. Ponadto nie trzeba osobiście angażować się w nadzorowanie i koordynację prac wykończeniowych. Decydując się na tę opcję klient może również istotnie zminimalizować koszty realizacji prac, gdyż deweloperzy są w stanie oferować te usługi w niższych cenach. Wykonując takie działania na dużą skalę mogą otrzymać rabaty nieosiągalne dla przeciętnego nabywcy. W ATALu wykończenie mieszkania jest możliwe w cenie już 200 zł za metr kwadratowy. Ponadto prace są wykonywane zgodnie z umową, co gwarantuje ich realizację przez profesjonalną ekipę, w terminie oraz ustalonym budżecie.

 
ATAL rozwija program wykończenia wnętrz Atal Design, który umożliwia dostarczenie wygodnego i kompleksowego rozwiązania. Wystarczy wybrać standard wykończenia, kolor i rodzaj materiałów wykończeniowych oraz armaturę, by stworzone zgodnie z indywidualnym pomysłem, wymarzone mieszkanie było gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Profesjonalny zespół dba o każdy detal, tak aby wizja klientów została wcielona w życie i mogli się oni cieszyć pięknym i funkcjonalnym wnętrzem własnego M.

 
ATAL SA

Mieszkania domy na sprzedaż i wynajem

|

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>