on April 7, 2014 by castli in Altele, Comments (0)

Dobre grzejniki dekoracyjne, pokojowe, łazienkowe

Grzejniki to my !!! Znamy się tylko na grzejnikach !!!!
Takie hasła można na co dzień znaleźć w sieci. Przeważnie wchodząc na strony www widzimy tradycyjne prostokątne grzejniki, które nie wnoszą żadnego ożywienia i charakteru do naszego ukochanego M lub Domku. W Polsce utarło się przekonanie, że dobry grzejnik to tylko taki grzejnik, który zapewnia 3 rzeczy: niską cenę, ciepło i prostotę wykonania.
Są to ważne elementy składowe grzejnika, ale my się z tym do końca nie zgadzamy i chcemy iść dalej.
Nasza strona chce być kojarzona inaczej. Staramy się stawiać na producentów grzejników, którzy idą w stronę nie tylko grzania ale i modnego wystroju bo przecież zwykły grzejnik nie musi być tylko elementem ogrzewającym twój dom lub mieszkanie.
Grzejniki dekoracyjne, pokojowe i łazienkowe z naszej strony oprócz swoich zrozumiały funkcji grzewczych mogą też być elementem spełniający inne ważne kryteria: niska cena, prostota i praktyczność, solidne wykonanie i gwarancja nie zawodności, oraz powinny być też elementem składowym do wszystkich rodzajów pomieszczeń począwszy od retro przez nowoczesny loft, kończąc na modnych wnętrzach mieszkań i domów.
Handel naszymi grzejnikami realizujemy na terenie całego kraju. Nasi klienci to mieszkańcy zarówno dużych miastach Polski (Gdańsk, Poznań, Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław) jak i mniejszych (Szczecin, Bydgoszcz, Zielona Góra, Legnica, Opole, Wałbrzych).
Nasz towar dowozimy do Państwa tylko sprawdzonymi firmami kurierskimi, w których stawia się nie tylko na cenę, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo waszej przesyłki. Wszyscy nasi klienci są traktowani z należytym szacunkiem, ale i pełnym profesjonalizmem.
Poprzez 24 godzinny dostęp do naszego portalu każdy ma szansę na znalezienie swojego jedynego i niepowtarzalnego modelu grzejnika.

Twój zaufany doradca techniczny
www.dobregrzejniki.com

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>