on May 26, 2014 by malma13 in Altele, Comments (0)

Do 27 października 2010 r. Dom Maklerski Pekao oraz Centralny Dom Mak…

Do 27 października 2010 r. Dom Maklerski Pekao oraz Centralny Dom Maklerski Pekao SA przyjmują zapisy inwestorów indywidualnych na akcje Giełdy Papierów Wartościowych.

Zarówno DM Pekao jak i CDM Pekao SA przygotowały ofertę specjalną, w ramach której została obniżona prowizja od zapisu na akcje warszawskiej giełdy. Ponadto do końca 2010 r. oba biura maklerskie nie będą pobierać opłaty za prowadzenie rachunku inwestycyjnego otwartego w ramach tej oferty.

Aby złożyć zapis na akcje wymagane jest posiadanie rachunku inwestycyjnego. DM Pekao oraz CDM Pekao SA wprowadziły specjalną stawkę prowizji od zapisu na zakup akcji GPW złożonego w Internecie w wysokości 0,29% (nie mniej niż 8 PLN.

DM Pekao i CDM Pekao SA nie będą pobierać opłat za otwarcie rachunku inwestycyjnego w okresie trwania zapisów i jego prowadzenie do końca 2010 roku. Rachunek inwestycyjny można otworzyć w oddziałach Banku Pekao SA, w których znajdują się 642 Punkty Przyjmowania Zleceń (PPZ DM Pekao oraz w 81 Punktach Obsługi Klienta (POK CDM.

- Inwestorom indywidualnym zainteresowanym udziałem w ofercie GPW za pośrednictwem detalicznych podmiotów maklerskich grupy Pekao radzimy, aby nie odkładali decyzji na ostatnią chwilę. Wygodniej jest już teraz otworzyć rachunek inwestycyjny wymagany do złożenia zapisu na specjalną sesję GPW, a w późniejszym terminie bez konieczności wizyty w placówce złożyć zapis na akcje warszawskiej giełdy za pośrednictwem infolinii podmiotu obsługującego rachunek, czy systemu bankowości internetowej Pekao24Makler czy CDM24 – zgodnie oświadczyli Wojciech Rutkowski, Prezes Zarządu CDM Pekao SA oraz Piotr Kozłowski, Dyrektor Domu Maklerskiego Pekao. - Klienci DM Pekao mogą także dokonać zapisu na akcje GPW za pośrednictwem telefonu komórkowego, korzystając z serwisu mobilnego Pekao24Makler - dodaje Piotr Kozłowski. Jest to nowa usługa wprowadzona dla klientów DM Pekao na początku października 2010 r. Korzystanie z serwisu mobilnego Pekao24Makler jest bezpłatne. Klient ponosi jedynie opłatę za połączenie z Internetem wg taryfy swojego operatora. Opłaty za operacje pobierane są w takiej samej wysokości, jak za operacje realizowane w serwisie internetowym Domu Maklerskiego Pekao.

Źródło: Bank Pekao SA

Porównanie pożyczek

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>