on February 28, 2014 by castli in Altele, Comments (0)

Czym charakteryzują się nowoczesne wymienniki ślizgów do maszyn budowlanych

Najlepszym wyznacznikiem jakości wśród producentów elementów takich jak ślizgi, ale też prowadnice, rolki, czy koła zębate jest wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. System ten potwierdza wysoką jakość kompleksowej oferty producenta, oraz stosowane przez niego technologie produkcyjne. Kolejnym elementem zrobionym z tego typu materiałów są prowadnice ślizgowe oraz prowadnice łańcuchowe. Prowadnice te są produkowane w różnych kolorach i w różnych wersjach. Kolejnymi produktami są prowadnice pod łańcuch, prowadnice ślizgowe oraz prowadnice łańcuchowe. Powstają w oparciu o proces wiórowej obróbki materiałów sztucznych. Wymaga to od pracowników wysokich kompetencji. Proces wytwarzania jest zależny od całego szeregu pracowników obsługujących szeroką gamę urządzeń. Zapotrzebowanie na tego typu materiały jest coraz większe i stale rośnie.

Technologia wytwarzania ślizgów dla maszyn budowlanych i innych poczyniła ogromne postępy. Pod względem nie tylko technologicznym, ale też ekonomicznym. Nowoczesne produkty są lżejsze i tańsze w produkcji. Pomimo tego, że surowcem do ich produkowania nie są stopy stali, poziom ich wytrzymałości nie uległ zmniejszeniu. Wręcz przeciwnie, w wielu przypadkach zwiększył się. Należy też wspomnieć o mniejszym współczynniku tarcia ślizgowego. Gwarantuje to, mniejsze zużycie elementów, niż w przypadku tych, wytwarzanych do teraz, w oparciu o starsze technologie. Rachunek ekonomiczny z perspektywy klienta, ale też producenta może być tylko jeden. Świetnym przykładem powyższego są obecnie dostępne na rynku ślizgi do maszyn budowlanych, czyli ślizgi do koparek. Wyprodukowane są z tworzyw sztucznych, cechują się niskimi współczynnikami ścieralności, co gwarantuję długowieczność i bezawaryjną pracę. W oparciu o tę samą technikę powstają ślizgi do koparko ładowarek.

Tech tipsComputer Tricks

Tags:

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>