on May 17, 2014 by castli in Altele, Comments (0)

Czy wysyłka priorytetem zapewnia Nam ekspresową wysyłkę towaru?

Kiedy jest dla nas istotne, by przesyłka, jaką wysyłamy, dotarła do odbierającego bardzo szybko, należy zdecydować się na możliwość korespondencji nazwanej priorytetową. Termin jej dostarczenia jest bowiem zdecydowanie mniejszy niż podczas innych opcji sugerowanych przez Pocztę Polską zajmujące się wysyłaniem paczek.
W realnym życiu zrobienie paczki zwanej priorytetową jest niezwykle łatwe. Należy zapakować pakunek tak, aby w czasie przewożenia się nie uszkodził. Najlepiej zatem użyć do tego odpowiedniego kartonowego pudełka lub zwykłego szarego papieru. Potem dokładnie zaklejamy przesyłkę taśmą klejącą. Mamy wtedy pewność, że korespondencja dojdzie na miejsce we właściwym stanie. Tak stworzoną paczkę dostarczamy do urzędu pocztowego lub dajemy kurierowi. Korespondencja wysyłania priorytetowo jest jednak dużo droższa niż najpopularniejsze warianty przesyłek. Musimy więc być gotowi na większe koszty wysyłki paczki. Przy niektórych wysyłkach można jedynie powiedzieć w okienku, że zamierzamy wysłać korespondencję priorytetem. W innych sytuacjach możemy być poproszeni o wypełnienie właściwego druczku. Po zrobieniu tej czynności musimy podejść do okienka, dokonujemy opłaty za nadanie paczki i oddajemy korespondencję w ręce pracowników. Przesyłka otrzymuje oznaczenie jako „priorytet” i powinna zostać szybko przesłana.

Więcej informacji o wysyłce listów odszukasz na stronie enadawca.pl

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>