on July 30, 2013 by castli in Altele, Comments (0)

Chleb z automatu

W ostatnich latach rozprzestrzenił się trend promujący ekologiczną żywność opartą o tradycyjne receptury. Można w ciemno obstawiać, że to on zainspirował całą grupę osób, które postanowiły zająć się pieczeniem chleba w domu. Bez wątpienia domowy chleb jest z całą pewnością zdrowszym odpowiednikiem tego, który możemy zakupić w marketach. Pieczenie chleba umożliwia nam również przybliżyć smak chleba do naszych indywidualnych upodobań. W końcu tylko od nas będzie zależeć czy użyjemy mąki pszennej czy może bardziej odpowiednia okaże się mąka orkiszowa. Przecież to my podejmujemy decyzję o tym czy do pieczonego chleba dosypać nasiona słonecznika, czy też może pestki dyni.

Można przyjąć, że chleb z automatu rozwiązuje wiele problemów jednak stwarza także problemy natury technicznej. Bez cienia wątpliwości do domowego pieczenia chleba może nam zabraknąć czasu wolnego, ale i na to znajdzie się rada. Dobrym rozwiązaniem tego problemu okazały się gotowe mieszanki chlebowe. Tego typu mieszankę wsypujemy do foremki automatu do pieczenia, dolewamy wody, ustawiamy odpowiedni program i wciskamy start. To by było na tyle. W następnej kolejności wystarczy poczekać określony czas, aby chwilę potem mieć możliwość delektować się gorącym i pachnącym domowym chlebem. Spróbujcie tego w domu.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>