on December 30, 2013 by castli in Altele, Comments (0)

Bransoletki z koralików – modne dodatki na każdą okazję.

Jak mawiają najwięksi projektanci mody – nie sam strój jest najważniejszy. Równie ważne są modne, stylowe ale przede wszystkim odpowiednio dobrane ozdoby biżuteryjne – w tym nieodzowne bransoletki.
Bransoletki, jak żadne inne dodatki, są w stanie stworzyć unikalną. Ich zaletą jest to, że pasują właściwie do wszystkiego. Można je nosić ze eleganckimi spodniami, dżinsami, sukienkami a nawet strojami kąpielowymi. Nie ma w tym zakresie jakichś większych ograniczeń. Oczywiście duże znaczenie ma właściwe dobranie danego dodatku do własnego ubioru. Inną cechą, którą niosą bransoletki, jest to, że są niezwykle wyrazistym akcentem. Można je z powodzeniem dobierać do ubioru pod względem jego koloru lub przeciwnie, na zasadzie kontrastu. Oba podejścia są słuszne i oba mogą przynieść fantastyczne efekty. Ważna jest w tym wypadku wyobraźnia.
Bransoletki wzorzyste można z powodzeniem łączyć – podobnie jak faktury i kolory. Bransoletki warto łączyć z innymi ozdobami, takimi jak kolczyki, naszyjniki, pierścionki... Jednak warto mieć na uwadze, żeby nawzajem się uzupełniały i pasowały do siebie. Łączenie 5 odmiennych stylów może nie przynieść dobrych efektów. Modne są nadal zarówno niedrogie plastikowe bransoletki męskie, jak i cięższe, modne w latach 80-tych bransolety wykonane z metali szlachetnych lub stali nierdzewnej. Ogromny wybór bransoletek na rynku sprawia, że w ciągu ostatnich kilku lat branża ta zrobiła niesamowity postęp – głównie w zakresie mnogości oferowanych produktów.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>