on April 20, 2017 by malma13 in Altele, Comments Off

Bank Zachodni WBK przygotował dla firm ofertę kart upominkowych. Pre paidowe karty o nomin…

Bank Zachodni WBK przygotował dla firm ofertę kart upominkowych. Pre paidowe karty o nominale od 50 do 500 zł są nowoczesną alternatywą dla bonów upominkowych. Teraz karty dostępne są z upustem od ceny nominalnej.

Bank Zachodni WBK ma w swojej ofercie upominkowe karty pre-paid, które dla firm mogą być doskonałym rozwiązaniem do wypłaty premii i bonusów świątecznych czy upominków dla kontrahentów. Dodatkowo teraz karty dostępne są w cenach niższych niż nominał: dla kwot od 150 do 349 zł jest to 2 zł, mniej, dla kart o nominale od 350 do 500 zł - 4 zł mniej.
- Od kilku lat obserwujemy systematyczny wzrost zainteresowania kartami typu pre-paid. To obecnie najnowocześniejsza, bardzo prosta i wygodna, w pełni bezpieczna forma bezgotówkowej realizacji różnego rodzaju świadczeń. Rocznie nasi klienci korzystają z ponad 30 tys. takich kart. - powiedział Adam Ziętara z Zespołu Rozwoju i Sprzedaży Usług Finansowych i Kart Przedpłaconych BZ WBK.
 
Karta wydawana jest na okaziciela, zatem może być wydana dowolnej osobie, a transakcje są akceptowane podpisem. Karta udostępniana jest w różnych nominałach w wysokości maksymalnej do 500 zł. Dzięki możliwości wydatkowania z nich dowolnych kwot do wysokości doładowania to wygodne rozwiązanie dla obdarowanych. Karta jest aktywna od momentu jej wydania, termin ważności to 4 miesiące.
 
Karty mają specjalne, świąteczne wizerunki. Wszystkie karty Banku Zachodniego WBK objęte są Programem Rabatowym, dzięki któremu klienci uzyskują zniżki u ponad 300 partnerów, m.in. sklepach, restauracjach, punktach usługowych i sklepach internetowych w kraju.
 
Bank Zachodni WBK ma obecnie w portfelu prawie 600 tys. kart pre paid.

Źródło: BZ WBK

Sprawdź ogłoszenia


Tech tipsComputer Tricks

No Comments

Comments are disabled.