on February 6, 2016 by malma13 in Altele, Comments (0)

Bank Pocztowy jest jednym z partnerów Kongresu Uniwersytetów Trzeciego Wieku…

Kalkulator kredytowy Bank Pocztowy jest jednym z partnerów Kongresu Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Rok 2012 został ustanowiony uchwałą Senatu rokiem Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

W ramach swojej misji – edukacji finansowej – Bank Pocztowy aktywnie współpracuje z Uniwersytetami Trzeciego Wieku. W tym roku eksperci Pocztowego gościli w kilkunastu miastach Polski z cyklem wykładów „Bankowość od kuchni, czyli finanse w praktyce”.
 
W trakcie wykładów prezentowano różne zagadnienia związane z bankowością - począwszy od aspektów prawnych, kończąc na użytkowaniu poszczególnych produktów. Działania te, w powiązaniu z akcją „Skarpety na nogi! Pieniądze na konto!”, miały przekonać grupę tzw. nieubankowionych do zalet płynących z posiadania konta w banku.
 
Podczas Kongresu przedstawiciele banku poruszają tematykę związaną z nieubankowieniem polskiego społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez Bank Pocztowy wraz z TNS Pentor w 2011 roku bardzo dokładnie opisały zjawisko nieubankowienia oraz postawy i poglądy osób należących do tej grupy.
 
Bank Pocztowy oferuje emerytom i rencistom specjalnie dopasowane do ich potrzeb Pocztowe Konto Nestor. Jest ono bezpłatne w prowadzeniu. Nestor może zamówić dostarczanie pieniędzy pod wskazany adres, przez listonosza. Jest to bezpłatna usługa, dzięki której seniorzy mogą w sposób wygodny i bezpieczny dysponować swoimi pieniędzmi. Pocztowe Konto Nestor to połączenie nowoczesnych usług bankowych pozwalające Klientowi zachować jego przyzwyczajenia.
 
Patronat Honorowy nad Obchodami Roku UTW objęła pierwsza dama RP – Anna Komorowska.

Źródło: Bank Pocztowy

Najlepsza lokata 14000 zł na sześć miesięcy. Ranking z dnia czwartek, 05 listopada 2015r.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>