on August 14, 2014 by castli in Altele, Comments (0)

Autoskup040.pl województwo podkarpackie

Mieszkańcy województwa podkarpackiego od lat mają możliwość korzystania z usług skupu samochodów Autoskup040.pl. Firma zajmuje się skupem samochodów używanych z dojazdem do klienta.
Już dosyć długi czas jesteśmy firmą zajmującą się skupem samochodów od interesantów pojedynczych i firm albo organizacji rządowych i pozarządowych, posiadamy doświadczenie oraz rozeznanie w branży i wyśmienicie rozbudowane zaplecze.
Zapraszamy do współpracy wszelkich zainteresowanych sprzedażą swojego używanego samochodu. Transakcje przeprowadzamy w określonym przez klienta miejscu. Po zobaczeniu auta oraz szczegółowej wycenie sygnujemy z klientem umowę zakupu i przekazujemy zapłatę w gotówce. Auto odbieramy własnym transportem jeżeli jest taka konieczność.
Dojedziemy bezpłatnie w dowolne miejsce w granicach Podkarpacia. Często odkupujemy auta w Rzeszowie, Przemyślu tudzież Stalowej Woli, lecz odkupujemy samochody również w mniejszych miastach.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>