on July 1, 2014 by castli in Altele, Comments (0)

Autoskup040.pl Lublin

Oferujemy skup oraz handel wozami z drugiej ręki, dzięki czemu skupowane przez nas pojazdy mają perspektywę na kolejne życie.

Auto skup, jaki prowadzimy, nie obejmuje wprawdzie skupu oraz handlu częściami zamiennymi, bądź złomowaniem pojazdów.

Mogą Państwo zgłosić się do nas z pojazdami w różnorakim stanie technicznym, zarówno kompletne oraz powypadkowe. Kierowany przez nas skup samochodów nie potrzebuje ważnego przeglądu pojazdu czy jego OC.

Nasz auto skup działa na terenie południowo- wschodniej Polski. Przyjedziemy w każde położenie na terenie Lubelszczyzny.

Dajemy z siebie wszystko żeby dokonać stale słusznej selekcji wśród licznych propozycji, jakie do nas zostają przysłane. Selekcjonujemy najwartościowsze propozycje, tak aby każdy klient był kontent.

Skup samochodów z drugiej ręki na obszarze Lublina i regionu to oferta skierowana do tych, którzy pragną sprzedać bądź zakupić wóz. Zainteresowani jesteśmy wozami wszelakich marek wyprodukowanych od 1992 roku.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , , , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>