on April 24, 2014 by castli in Altele, Comments (0)

Angielski online dla dzieci 3-8 lat, ćwiczenia językowe, dzięki którym Twoje Dziecko szybko nauczy się ponad 500 angielskich słówek i zwrotów.

XXI wiek.... komórka, komputer, laptop to podstawowe narzędzia komunikacji, które wkraczają również do świata edukacji najmłodszego pokolenia. Tablice mobilne w szkołach podstawowych, niekiedy już w przedszkolach itp. Postęp, którego nie unikniemy. Brak umiejętności posługiwania się wymienionymi narzędziami zaczyna być upośledzeniem. Nie powinno się dziecku ograniczać możliwości korzystania z dobrodziejstw techniki. Chcemy przecież żeby odnosiło w przyszłości sukcesy, a nie pozostawało z tyłu za innymi. Ale jak zawsze w takich przypadkach, zgodnie z mądrym powiedzeniem, "kij ma dwa końce" i tutaj trzeba uważać! Dziecko "ciągnie" w stronę gier, komputera, internetu, ale jak to bywa z nowościami, korzystamy z nich często i długo, czasem zbyt długo- co może stać się niebezpieczne. Należy więc kontrolować czas i rodzaj rozrywki dziecka. Internet to wiele pozytywów, ale i zagrożeń. Podobnie z rodzajami gier. Zacznij więc od dzisiaj. Dlaczego pędu dziecka do technicznego świata komputerów nie wykorzystać i nie pokazać mu stron, na których zabawa łączy się nauką? Dziecko nauczy się na przyszłość mądrze korzystać z komputera i wykorzystywać technikę w zdobywaniu wiedzy. Zacznij więc od dzisiaj.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>