on June 17, 2014 by malma13 in Altele, Comments Off

Allianz został uznany w Rankingu Firm Ubezpieczeniowych Gazety Bankow…

kalkulator kredytu

Allianz został uznany w Rankingu Firm Ubezpieczeniowych Gazety Bankowej za najlepsze towarzystwo ubezpieczeń majątkowych. Wyniki rankingu zostały ogłoszone 27 października podczas uroczystej gali w Teatrze Kamienica w Warszawie.

Ranking klasyfikuje towarzystwa ubezpieczeniowe według danych dotyczących obsługi klientów dostarczonych przez KNF, UOKiK, Rzecznika Ubezpieczonych oraz przez same firmy ubezpieczeniowe. Metodologia rankingu została przygotowana wspólnie przez Gazetę Bankową i firmę audytorską PricewaterhouseCoopers. Na ostateczną ocenę towarzystw ubezpieczeniowych miały wpływ dotyczące ich dane z instytucji nadzoru oraz oceny jury składającego się z ekspertów rynku ubezpieczeniowego.

Nagrody i wyróżnienia wręczono w dwóch kategoriach - ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia majątkowe. W kategorii ubezpieczeń majątkowych TUiR Allianz Polska zajął pierwsze miejsce.

- Ten rok jest wyjątkowo trudny dla branży, szczególnie w ubezpieczeniach majątkowych. W takich okolicznościach najlepiej uwidoczniają się standardy jakości obsługi klientów. Wyróżnienie w rankingu to dla nas dowód, że przyjęta przez Allianz strategia jest słuszna, i zachęta do kontynuowania jej w przyszłości – mówił wiceprezes TUiR Allianz Polska Piotr Dzikiewicz, odbierając nagrodę.

Źródło: Allianz

kredyt-net.eu

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , ,

No Comments

Comments are disabled.