on August 18, 2014 by castli in Altele, Comments (0)

Agnieszka Odorowicz – sukces i zazdrość

Zaczynając ten wpis można zadać sobie pytanie - kto to Pani Agnieszka Odorowicz? Dla tych, którzy nie monitorują poczynań polskiego kina i nie interesują się kinematografią, Pani Odorowicz może być nieznaną osobą. Wszyscy, jacy choć trochę interesują się kinem i wiedzą, co w trawie piszczy na pewno słyszeli o doskonałej postaci, jaką jest Pani Agnieszka.
Urodzona w 1974 roku w Katowicach, wspaniała ekonomistka i kreacja do cna oddana polskiej kulturze, a zwłaszcza arenie kinowej. Dzisiaj piastuje stanowisko Dyrektora Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. W swojej karierze była także sekretarzem stanu w Ministerstwie Kultury (za rządów Marka Belki). Pełniła i nadal sprawuje istotne dla kraju funkcje - zarządza dotacjami, wypatruje oryginalnych możliwości rozwoju, ciągle analizuje obecną sytuację i chce dla krajowego kina jak najlepiej. Tego nie da się zakamuflować - Agnieszka Odorowicz osiągnęła dużo. Stała się osoba publiczną po tym, jak zaczęła pracować dla Ministerstwa Kultury. Niestety, jej nieustępliwy charakter sprawił, że prócz fanów, ma też znaczne grono wrogów, jacy nie życzą jej niczego rozkosznego, a już na pewno nie chcą, by Odorowicz Agnieszka nadal odnosiła sukcesy.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>