on July 22, 2014 by castli in Altele, Comments (0)

3 sposoby na zdobienie paznokci

Trzy sposoby na ozdobienie paznokci

Ombre nails

Jest to ogromnie modne zdobienie paznokci , dające bardzo ciekawe efekty. Polega na tym, aby mieć cieniowane paznokcie od jasnego do ciemnego lub wprost przeciwnie. Przejście koloru powinno być delikatne, a granice niezauważalne. Niezbędne do tego są kolory z jednej tonacji, w kilku odcieniach, a dla bardziej szalonych mogą być różne kolory. Tworzy się to za pomocą gąbeczki. Na początku należy pomalować paznokcie lakierem w kolorze podstawowym, a następnie namalować na gąbeczce paski wytypowanymi lakierami i odbić je na paznokciu. Na koniec nałożyć bezbarwny lakier nawierzchniowy i niebanalne paznokcie wrocław gotowe.

Przyklejanie naklejek/ozdób
Jest to super sposób na nudę na paznokciach. Elementy do naklejania można kupić w dowolnym sklepie drogeryjnym. Do wyboru są cekiny, kawior, cyrkonie, brokat, folia oraz suszone kwiaty, liście, ozdoby w różnorodnym formacie, występują też trójwymiarowe. Niektóre z tych ozdób są całkiem grube i niełatwo je przykleić zwykłym lakierem, możemy wówczas zatopić je w żelu lub akrylu, czyli konieczna jest wizyta u stylistki paznokci wrocław . Jeśli zdecydujemy się na odpowiednie ozdoby, wystarczy pokryć paznokcie na ulubiony kolor, odczekać aż lakier wyschnie i ponaklejać je w dowolny sposób. Dzięki temu łatwym sposobem uzyskamy bardzo niecodziennie wyglądające panokcie .
Zdobienie stemplami.
Następne usprawnienie, abyśmy nie musiały same malować wzorków to stempelki i blaszki z przygotowanymi, wyrzeźbionymi wzorami. Na jednej blaszce znajduje się z reguły od 6-10 wzorków. Do kompletu dołączona jest nienaostrzona żyletka oraz pieczątka z gumową końcówką. Zrobienie zdobień wrocław przy wykorzystaniu tej metody jest bardzo przystępne i prawdopodobnie zainteresuje Was. Malujemy paznokcie na wyznaczony kolor, gdy przeschną nanosimy lakier na blaszkę z wytypowanym zdobieniem, nadmiar zbieramy żyletką, odbijamy stemplem i tworzymy pieczątkę na paznokciu. Musimy do tego używać gęsty lakier, aby wzór był wyrazisty. Można stworzyć na każdym inny wzorek lub ten sam na wszystkich.

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>