on May 29, 2014 by malma13 in Altele, Comments (0)

12 września na ogrodzeniu Łazienek Królewskich w Warszawie pojawi się 20…

12 września na ogrodzeniu Łazienek Królewskich w Warszawie pojawi się 20 nagrodzonych i wyróżnionych zdjęć w ogólnopolskim konkursie fotograficznym City AFTER EIGHT. Wystawa potrwa do 10 października. Zaprasza Nestlé Polska i jury konkursu pod przewodnictwem Chrisa Niedenthala.

Prace jakie pokazane zostaną na wystawie będą wyróżnione przez mistrzów polskiej fotografii pod przewodnictwem Chrisa Niedenthala – autora wielu fotografii, które utrwaliły się w powszechnej świadomości jako symbole historycznych wydarzeń. Obok niego w jury zasiadają: wybitny fotograf Tadeusz Rolke, Anna Brzezińska – zastępca redaktora naczelnego Agencji Fotograficznej PAP – oraz Wojtek Wieteska – fotograf młodego pokolenia. Z ramienia organizatora prace oceniać będzie także Michelle Ward z Nestlé Polska.

„Wystawa pod gołym niebem to szansa zaprezentowania szerokiej publiczności wyróżnionych zdjęć zarówno amatorów, jak i osób profesjonalnie związanych z fotografią. To także niepowtarzalna okazja do zaprezentowania scen z życia rodzinnej bądź ulubionej miejscowości” – ocenia Agnieszka Wąsak z Nestlé Polska.

Wystawę zdjęć, która została przygotowana we współpracy z Yours Gallery, można oglądać od 12 września do 10 października 2005 r. na ogrodzeniu Łazienek Królewskich od Al. Ujazdowskich w Warszawie. Bez biletów i ograniczeń czasowych można oglądać wyjątkową wystawę prac, które najlepiej uchwyciły ulotne chwile miasta po godzinie ósmej wieczorem. Zapraszamy!

Zapraszają Nestlé Polska, jury konkursu City AFTER EIGHT, oraz patroni medialni: magazyn fotograficzny „Pozytyw”, serwis fotopolis.pl i magazyn „Aktivist". Szczegółowe informacje o wystawie dostępne są na stronie www.sensors.pl/cityaftereight

Źródło: PR News

Szukam pracy Lublin

Tech tipsComputer Tricks

Tags: , , ,

No Comments

Leave a comment

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>